jedyna apteka całodobowa na pradze północ

Swanson Mega Green Barley Grass (młody jęczmień) 150g

SWR004_XlSproszkowany sok z młodej trawy jęczmienia – skarbnicę wszystkich niezbędnych składników odżywczych dla ludzkiego organizmu. Swanson Mega Green Barley Grass to jeden z najbardziej naturalnych, kompletnych suplementów diety. Sok z trawy jęczmienia zawiera całe mnóstwo witamin, minerałów, aminokwasów, jak również chlorofil. 

– Wsparcie dla całego organizmu
– Jeden z kompletnych naturalnych produktów żywnościowych
– Działa kojąco na układ krwionośny
– Bogaty we wszystkie składniki odżywcze

Odżywka Mega Green Barley Grass to znakomite źródło antyoksydantów. Idealny prozdrowotny suplement diety dla wszystkich aktywnych osób uzupełniający dietę we wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Posiada ona szczególne właściwości prozdrowotne, w odróżnieniu od suplementów zawierających zmieloną trawę jęczmienia, które również dostępne są na rynku. Trawa jęczmienna zawiera szerokie spectrum składników odżywczych wysokiej jakości, to doskonałe zbilansowane, naturalne pożywienie.

Wysokiej jakości sproszkowany sok z młodej trawy jęczmienia marki Swanson to suplement diety posiadający wyjątkowe działanie odtruwające. Dzięki zawartości chlorofilu doskonale oczyszcza organizm, szczególnie jelita i wątrobę, neutralizując toksyny i usuwając szkodliwe substancje z organizmu. Pełnowartościowy preparat z młodego jęczmienia od Swanson to prozdrowotny suplement diety dla wszystkich aktywnych osób.

Porcja: 1miarka (3g)

Ilość porcji w opakowaniu: 50

Opakowanie: 150g

SKŁAD: Sproszkowany sok z młodej trawy jęczmienia, sproszkowana mąka ryżowa

SPOSÓB UŻYCIA: Wymieszać proszek z wodą, mlekiem lub sokiem owocowym bądź warzywnym i wypić. Zamknąć szczelnie po użyciu. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Wszystkie produkty najlepiej spożyć do 2 lat od daty produkcji (symbol MFG)

Paweł

View more posts from this author